Contact information
samuel@healthhub.sk
Follow us

Aktuality

HealthHub združuje odborníkov z rôznych kútov zdravotníckeho spektra. Zaujímajú Vás naše posledné publikácie, aktivity či výsledky pôsobenia nášho konzorcia? Všetky podstatné informácie nájdete práve tu.

Vzdelávacie workshopy a konferencia JARNÁ ITAPA 2024

Vzdelávacie workshopy a konferencia JARNÁ ITAPA 2024 18-19. júna sa v spolupráci s HealthHub konal ďalší ročník konferencie Jarná ITAPA 2024.  Súčasťou konferencie boli aj tri nadupané vzdelávacie workshopy, ktoré HealthHub organizoval v spolupráci s AIKLINIKA a Kompetenčným a certifikačným centrom kybernetickej bezpečnosti. Druhý konferenčný deň bol venovaný hlavne témam z oblasti kyberbezpečnosti, využitiu AI a […]

ITAPA Health&Care 2024

Dvojdňová konferencia bola venovaná hlavne témam z oblasti zdravotníctva, inováciám v zdravotníctve, legislatíve a novým zákonom, financovaniu zdravotníctva, prístupu a možnostiam zdravotnej starostlivosti, poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, ale aj výrobcom a distribútorom technologických noviniek v oblasti diagnostiky a terapie. Konferencia bola rozdelená na dve veľké témy HEALTH a CARE.

Získajte ZADARMO vstupy na kreditované vzdelávanie

Pozývame Vás a Vašich kolegov na konferenciu ITAPA Health & Care a kreditovaný kurz pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a zdravotné sestry!

ITAPA Health Lounge 2024

25. januára 2024 sme spoluorganizovali VIP stretnutie ITAPA Health Lounge najvýznamnejších aktérov v oblasti zdravotníctva na Slovensku. Jeho cieľom bola otvorená a ambiciózna diskusia o zvyšovaní kvality slovenského zdravotníctva prostredníctvom širšieho nasadzovania inovácií. Cieľom podujatia bolo otvoriť diskusiu o kľúčových výzvach a príležitostiach v sektore zdravotníctva. Podujatie prinieslo na jedno miesto kľúčových predstaviteľov štátu, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, poisťovní, zástupcov vedeckej a vzdelávacej obce, inovátorov a predstaviteľov najvýznamnejších firiem.

Interaktívny workshop k digitalizácii zdravotníctva

Workshop sa organizoval pod záštitou 4-dňovej konferencie ITAPA, ktorá je najväčšou technologickou konferenciou, ktorá formuje verejný diskurz v oblastiach ako digitalizácia, zdravotníctvo, ekonomika, podpora inovácií a kybernetická bezpečnosť. ITAPA každoročne vytvára jedinečný priestor na rôzne diskusie a workshopy pre špičkové mienkotvorné osobnosti a širokú verejnosť zo Slovenska a Európy.

5+1 odporúčaní pre zdravé dáta v zdravotníctve

Prečítajte si dokument vytvorený pracovnou skupinou Zdravé dáta, ktorá spracovala zistenia pre Vládu SR do Programového vyhlásenia vlády pre roky 2023-2027 pre oblasť Európskeho priestoru pre zdravotné údaje (European Health Data Space - EHDS).